Amnesia Lemon – feminizované semena 3ks, Silent Seeds

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

529 

SKU: 8778_cz Kategorie:

Popis semen je přejat od oficiálního výrobce Silent Seeds. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)
Amnesia Lemon – feminizovaná semena konopí Silent Seeds
Amnesia Lemon je hybrid konopí s dominancí sativy, dosáhuje rekordních výnosů pro tuto kategorii, a to jak v interiéru (až 550 g/m2), tak v exteriéru (až 1500 g/rostlina). Velké, těžké, kompaktní květy jsou pokryté silnou vrstvou pryskyřice se svěží citronovou vůní.
Semena konopí z kolekce Amnesia Lemon poskytují květy mimořádné kvality. Aromatický profil se vyznačuje jemnými a komplexními tóny citronu, haze, kadidla a cedru. Konopí Amnesia Lemon má krásný aromatický buket plný svěžesti se silnou ovocnou a květinovou intenzitou. 
Amnesia Lemon je rostlina konopí, která má dokonalé vlastnosti především proto, že se snadno pěstuje. Vyžaduje pouze mírné hnojení a dobu růstu omezenou na maximálně 3 týdny v interiéru. Je tedy v dosahu většiny lidí. Dokáže překonávat překážky jako špičkový hráč, protože nabízí vynikající sklizeň prémiové kvality v jakémkoli klimatu.
Detaily odrůdy Amnesia Lemon
Genotyp: 25 % indica, 70 % sativa
Genetika: Original Amnesia X Lemon Skunk
Doba květu: 65 – 75 dnů
Výnos indoor: 500 – 550 g/m²
Výnos outdoor: 1300 – 1500 g/rostlina
THC: 17 -22 %
Terpeny obsažené v rostlině konopí Amnesia Lemon
Myrcen – Nejčastěji se vyskytující terpen v rostlinách. Jeho vůně je velmi zemitá a kořeněná s nádechem pižma. Vyskytuje se především v citronové trávě, tymiánu nebo vavřínu. Myrcen je koncentrován především v květech konopí. Má antioxidační a protizánětlivé účinky.
Limonen – Limonen je jeden z nejrozšířenějších terpenů. Díky citrusovému aroma a protizánětlivým účinkům se používá jako podpůrná léčba při potížích s dýcháním.  

Více informací o Amnesia Lemon – feminizované semena 3ks, Silent Seeds naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart