Ajowan – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

169 

SKU: 8171_cz Kategorie:

Ajowan (Trachyspermum ammi)
Esenciální olej Ajowan, nazývaný také esenciální olej Ajwain, je destilován parou ze sušených semen rostliny Trachyspermum ammi (synonymum Carum copticum) rostoucí v Indii. Tato světle žlutá až nahnědlá tekutina se svou silnou, ostrou, štiplavou, léčivě kořeněnou vůní je široce používána v ajurvédských přípravcích, akordech koření, kulinářských tónech a lékárnických směsích.
Využití Ajowan
Esenciální olej Ajwain je důležitým zdrojem thymolu, nejúčinnější terapeutické složky známé pro své antiseptické, antimikrobiální, anestetické a bolest tišící vlastnosti. Ajowan olej se tradičně používá v ájurvédské medicíně k utišení bolesti kloubů spojené s revmatoidní artritidou. Tento zázračný esenciální olej má nematocidní a anthelmintické vlastnosti, které inhibují růst škodlivých bakterií a parazitů v trávicím systému. Esenciální olej Ajwain je také silný antibakteriální prostředek, který pomáhá léčit a předcházet bakteriálním infekcím v těle. Dokáže neutralizovat volné radikály, snížit zánět, zlepšit dýchání, zabíjet mikroby a odpuzovat hmyz.
Emočně a energeticky esenciální olej Ajowan osvěžuje a probouzí. Tento hydrosol může pomoci stimulovat duševní jasnost a podporovat pozitivní pohled na život.
Jak používat
Olej je vhodný používat k aromaterapii.
Olej lze použít k obohacení kosmetických krémů, ke koupeli či masáži.

Jedná se o kosmetický přípravek, není určen k vnitřnímu užití.

Více informací o Ajowan – 100% přírodní esenciální olej (10ml) – Pěstík naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart