Advanced Nutrients Sada hnojiv na květ Sensi Bloom pH Perfect A+B 1L

Přidat do seznamu přánAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

599 

Základní výživa pro pěstování rostlin konopí ve všech substrátech ale i v hydroponii. Advanced Nutrients pH Perfect Sensi Bloom jsou dvou složková hnojiva určená hlavně pro květovou (bloom) fázi konopí. Tato organicko-minerální hnojiva obsahují kompletní mix makro a mikro živin, které rostlina marihuany potřebuje pro správnou tvorbu květů, pryskyřice a terpenů. Kromě hlavních látek jsou součástí roztoku také látky podporující vstřebávání a zpracování živin, která dále ovlivňují správný růst a tvorbu květů.
Roztok navíc využívá technologii pH perfect, což v praxi znamená, že namíchané živiny upravují pH na ideální hodnoty, a konopí tak může využívat veškeré látky a minerály z půdy. Ke správnému používání je potřeba smíchat obě složky, ve stejném poměru. Tím docílíte ideálního poměru všech makro živin, aminokyselin a dalších
16 prvků jako je dusík, fosfor, draslík, vápník, hořčík, síra, měď, železo nebo zinek. Hnojivo je možné používat jak v kokosovém vlákně, tak v klasické hlíně / půdě. Další možností je pěstování přímo v rockwoolu nebo hydroponicky.
Pro správné dávkování je potřeba dodržet postup míchání roztoku. Ten je jednoduchý, hnojivo – složku A, vmícháte v požadovaném množství do odstáté vody. Po rozmíchání do roztoku přidáte složku B ve stejném poměru.
Doporučené dávkování je jasné, 4 ml/1L vody, od 1. dne květové fáze až do konce 6 týdne květu. V prvních dvou týdnech je ještě možná kombinace s přípravkem Voodoo Juice, který pomůže kořenům v posledních dnech růstu. Pro správné fungování hnojiva je potřeba koupit obě složky A+B. Tento produkt je složka B.

Více informací o Advanced Nutrients Sada hnojiv na květ Sensi Bloom pH Perfect A+B 1L naleznete zde >>>

10%

sleva, speciálně pro vás 🎁

Přihlaste se k získání exkluzivní slevy a buďte informováni o našich nejnovějších produktech a nabídkách!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Civi
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0
Shopping cart